Responsywne strony internetowe

Każda strona internetowa jest inna, każda jest wyjątkowa. Staramy się pokazać Twój punkt widzenia, wszystkim Twoim potencjalnym klientom.

Bazujemy na sprawdzonych silnikach stron internetowych, których używa ponad 50% stron na świecie!

Proponujemy między innymi najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny silnik na świecie do zarządzania treścią Czyli WordPress. Program ten można dowolnie konfigurować, tym samym dostosowując go do indywidualnych potrzeb Klienta. Ponadto dobra konfiguracja aplikacji i dodanie odpowiednich pluginów pozwala tworzyć na WordPressie rozbudowane witryny www oraz serwisy informacyjne.

 

Zalety systemu zarządzania treścią CMS WordPress:

-Prosty i przejrzysty w obsłudze panel administracyjny, który umożliwia swobodne dokonywanie zmian w tekstach znajdujących się na stronie internetowej, dodawanie informacji o nowych usługach i promocjach, zdjęć oraz dalszą rozbudowę witryny poprzez dodawanie nowych stron.

-Obsługa WordPressa nie wymaga znajomości PHP czy HTML
-Kilkanaście tysięcy wtyczek umożliwia praktycznie nieograniczone możliwości modyfikacji oprogramowania i dostosowanie go do Państwa wymagań
-Możliwość dokonywania zmian na stronie internetowej w intuicyjny sposób za pomocą komputera, tabletu i telefonu

ease-of-use

Użyteczność

Staramy się aby każdy element na stronie był łatwy w edytowaniu oraz wstawianiu. Nawet jeżeli będziesz edytował swoją stronę internetową raz na pół roku, ważne abyś wiedział jak to robić, aby było to intuicyjne oraz nie sprawiało problemów.

multi-langauge-multi-domain

Wiele języków oraz wiele domen.

Chcesz aby Twoja firma była widoczna na całym świecie? Posiadasz wiele domen lecz chciałbyś aby były zarządzane z jednego miejsca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Sprawdź co oferujemy!

workspaces

Publikowanie treści

Najważniejsza jest regularne dodawanie treści. Niezależnie od tego czym się zajmujesz, ważne aby ludzie widzieli że cały czas coś robisz, a co istotne, możesz się tym pochwalić. Dzięki naszym rozwiązaniom, możesz zaplanować publikowanie treści!

granular-front-end-and-back-end-access-rights

Ograniczenie dostępu

Specjalne grupy do zarządzania treścią zarówno po stronie administracyjnej jak również po stronie klienta. Każdą stronę możesz przypisać do oddzielnej grupy dzięki czemu administratorzy mogą mieć łatwy dostęp tylko do tego, czego potrzebują.

Cennik stron internetowych

Wszystkie strony internetowe są wyceniane indywidualnie po omówieniu, czego tak naprawdę potrzebujesz. Poniższy cennik jest tylko poglądowy. Zachęcamy do kontaktu aby omówić szczegóły.

Główne informacje

Zmontowanie strony internetowej
1000
Multi Silnik
500

Projekt strony

Prosty projekt graficzny (strona główna oraz jedna podstrona)
500
Zaawansowany projekt graficzny (strona główna, podstrony dostosowane do potrzeb klienta do 4 szt. )
2000
Projekt dostarczony przez klienta
4000
Widok responsywny (dotyczy zaawansowanego projektu graficznego)
1000

Funkcje Dodatkowe

Rotujący banner reklamowy (dwie itaracje graficzne w cenie)
400
Dodatkowe slidery (karuzela)
400
Mega Menu
800
Szablon newsletter
600
Zmiana na silnik multi-language
1500
 
Suma:
1000